Header image alt text

MODA NA ZDROWIE

wygraj z otyłością – na zawsze!

DIETA KROK PO KROKU

JAK TO ZROBIĆ ?

CZYLI DIETA „HCG” KROK PO KROKU.

Metoda pracy z otyłością wg dr Simeonsa jest niezwykle prosta.

Podstawą jest silna motywacja, która pomoże ci przestrzegać reguł tej metody oraz odpowiednio przygotowany preparat zawierający HCG, pochodzący z legalnego źródła sprzedaży.

Ze względu na fakt, iż na szczęście metoda ta jest coraz szerzej znana przez ogół otyłego społeczeństwa, powstały już firmy produkujące preparaty z hcg przeznaczone do tego właśnie celu.

Wybór odpowiedniego preparatu nie jest sprawą prostą i wydaje się być uzasadnione skorzystanie z porady lekarza. Dla osób chcących decydować samodzielnie napisałem, jako podpowiedź, rozdział o homeopatycznym hcg.

Jeśli trzymać się ściśle protokołu dr Simeonsa, należy zamówić w aptece 50ml roztworu hcg zawierającego łącznie 5000 I.U. (jedna ampułka). Krople te będziemy zażywać 3 razy dziennie po 0,5ml, (3 razy dziennie po 50 I.U., czyli 150 I.U. dziennie). Aby zakupić wymieniony roztwór niezbędna jest recepta lekarza. Najrozsądniej jest porozmawiać ze swoim lekarzem rodzinnym lub skorzystać z oferowanego przez nas Programu Edukacyjnego obejmującego porady i wsparcie w poprawnym przeprowadzeniu protokołu dr Simeonsa.

Jak wspomniałem metodę tą mogą stosować zarówno mężczyźni jak i kobiety. (Dla porównania kulturyści przyjmują wysokie dawki hcg np. 1000 I.U. w zastrzyku). Kobiety zgodnie z zaleceniem dr Simeonsa powinny dostosować cykl diety do cyklu menstruacyjnego co oznacza, że powinny  rozpocząć Program zaraz po ukończeniu krwawienia miesięcznego. (Nasze doświadczenia nie potwierdzają bezwzględnej konieczności takiej ostrożności ze względu na zastosowanie minimalnej dawki hcg. Ta uwaga jest  stosowna  zwłaszcza w odniesieniu  do kobiet, których miesiączki są  regularne i  powtarzalne w swoim przebiegu.)

Sama dieta składa się z czterech faz  – zobacz poszczególne zakładki po prawej stronie.