Header image alt text

MODA NA ZDROWIE

wygraj z otyłością – na zawsze!

FAZA 2

Ta faza trwa 21 dni i obejmuje dietę 500 kilokalorii.

Niezwykłą wagę ma w niej sposób formowania posiłków. Został on opracowany przez dr Simeonsa w czasie wieloletnich badań i ustalony w sposób gwarantujący sukces w odchudzaniu w przypadku każdego pacjenta. Nie należy więc eksperymentować, gdyż będzie to skutkowało nie zadowalającym spadkiem wagi.

Ta faza pewnie cię przeraża.file000398224469

No tak, porównując z np. dietą Kopenhaską, która też ma 500 kilokalorii i zastrzeżenie, że wolno ją stosować bezpiecznie tylko przez tydzień, 19 dni a może 38, zależy którą wersję wybierzesz, brzmi rzeczywiście groźnie. Ale będziesz zaskoczona! W tym wypadku sama zobaczysz, że oczekiwane osłabienie się nie pojawi. Ani osłabienie, ani rozdrażnienie, ani mroczki przed oczami ci nie grożą. Wynika to z faktu, iż hCG w taki sposób reguluje mózgowe rozkazy o zapotrzebowaniu na kalorie, że wszystkie potrzebne dostanie. Dostanie, ponieważ twoje magazyny są pełne i to najwartościowszych dla mózgu składników odżywczych. Teraz ok. 2000 kilokalorii będziesz dziennie spalać z nigdy wcześniej niedostępnych miejsc. A co na pewno cię zaskoczy, będziesz mieć więcej energii i błyskotliwości myślenia.

 

Ale miało być o komponowaniu posiłków w fazie 2.

Możesz korzystać z załączonego menu albo kierować się własną intuicją. Pamiętaj, że od tego co i jak będziesz jeść, zależy powodzenie twojej kuracji.

Najpierw więc gwoli wierności względem twórcy tej metody dr Simeonsa zapoznajmy się z jego stanowiskiem.

 

Śniadanie:cz

Kawa lub herbata – dopuszczalna jedna łyżka mleka na dzień.

 

Obiad:

100g chudego mięsa + jeden rodzaj warzyw.DSCN3193

Wykluczone są warzywa zawierające skrobię i dużą ilość cukru czyli: ziemniaki, buraki, marchew. Wszystkie kasze, ryż, kukurydza.

Kolacja:

100g białka + warzywa (jeden rodzaj)

Dodatkowo w ciągu dnia można zjeść:

jeden paluch grissini

dwa owoce – jabłko, pomarańcza, truskawka.

file0002058705920 file2291299698432

 

 

 

 

 

 

Bardzo ważny jest również sposób przyrządzania posiłków.

Mięso może być gotowane, smażone lub grilowane, ale BEZ DODATKU JAKIEGOKOLWIEK TŁUSZCZU!

Jeśli smażysz, kup ceramiczną patelnię, która pozwoli ci robić to bez tłuszczu.

W tej fazie zaleca się również picie dużych ilości wofile501270397351(1)dy. Jednym z proponowanych  zaleceń jest  1 litr czystej wody na każde 25 kg  masy ciała na  dobę. Można też pić różne herbaty, dużo czarnej kawy lub wodę z cytryną.

DO SŁODZENIA MOŻNA UŻYWAĆ TYLKO I WYŁĄCZNIE STEVIĘ, jednak najlepiej jest nie słodzić.