Header image alt text

MODA NA ZDROWIE

wygraj z otyłością – na zawsze!

FAZA 4

UTRWALANIE WAGI CZ. 2.

Jeśli jesteś już na tym etapie to należy stwierdzić, że właściwie Ci się udało!

Teraz wprowadzaj cukry i skrobie, ale nie spiesz się. Rozłóż to w czasie tak, aby pełny jadłospis osiągnąć po tych kolejnych 21 dniach.  Notuj swoje  spostrzeżenia!

 

NADAL MUSISZ CODZIENNIE SIĘ WAŻYĆ.

Jeżeli twoja waga wzrośnie zawsze masz ratunek-„steak day”.

Pamiętaj! Wiele stron poświęconych tej metodzie pozbycia się nadwagi  i otyłości zajmuję się równocześnie moralizatorstwem i nawracaniem na tzw. „zdrowe odżywianie”. My tego nie będziemy robić i nie szukamy winowajcy, który wywołał twoją otyłość. Ponieważ to nie prawda, że hamburgery są przyczyną otyłości. Tak, jak w 2004 roku Morgan Spulrock udowodnił, jak dieta Mc Donalds tuczy, tak 10 lat później John Cisna potwierdził na własnym przykładzie, jak ta dieta odchudza! Jest tylko jedna przyczyna otyłości i jest ona w twoim mózgu. Jeśli wyregulujesz ten mechanizm zaopatrywania mózgu i ciała w „paliwo” będziesz mógł jeść, co chcesz. Jednak z jednym zastrzeżeniem. Glutaminian sodu i jemu podobne neurotoksyny rozregulowują ten mechanizm mózgowy.

Jeśli już osiągnęłaś swoją wagę, z którą czujesz się komfortowo

po

prostu

BAW SIĘ DOBRZE PRZEZ RESZTĘ ŻYCIA!file0001765714138

 

Jeżeli masz dalej nadwagę, to po przerwie wracasz do pierwszej fazy i powtarzasz cały protokół.

Pamiętaj, możesz to robić, ile razy chcesz. Najważniejsze, aby przedłużać przerwy pomiędzy protokołami za każdym razem o dwa tygodnie.

Odpowiednio  pierwsza przerwa trwa 6 tyg. Druga 8 tyg. Trzecia 10 tyg, aż zakończysz cały proces pomyślnie.