Header image alt text

MODA NA ZDROWIE

wygraj z otyłością – na zawsze!

UŻYTECZNE RADY

ZANIM ROZPOCZNIESZ

 

17657369_blogPo pierwsze upewnij się o swojej motywacji. Najlepiej jeśli któś z twojej rodziny ,bądź znajomych będzie ci towarzyszył. Warto mieć zawsze kogoś do kogo można zadzwonić i się poradzić lub uzyskać wsparcie w motywacji. Dlatego proponujemy abyś przemyślał naszą propozycję takiego rodzaju pomocy opisanej w zakładce ZRÓB TO Z NAMI.

Jesli jesteś kobietą dopasuj czas rozpoczęcia kuracji zaraz po menstruacji aby zmieścić się w cyklu i nie przerywać podawania HCG.

 

Zaplanuj swój jadłospis. Kup wczesniej różne gatunki mięsa na kilka dni  w porcjach po 100 gr w każdym sklepie mięsnym  ci zważą i zapalują oddzielnie. Kup warzywa które planujesz jeść przez pierwsze kilka dni.

Nastaw się pozytywnie. Pamiętaj, że  podczas brania HCG na pewno będzie ci dopisywać dobre samopoczucie i nastrój.Prawdopodobnie nie będziesz  odczuwać głodu ani zmęczenia.

PO ROZPOCZĘCIU HCG

Pij dużo wody!. Woda jest niezbędna do płukania tłuszczu z systemu, podczas diety. Woda ta nie będzie zatrzymana, więc nie sądź że picie dużej ilości wody spowolni twój postęp. Im więcej pijesz wody,  tym lepsze wyniki. Powinno się wypijać do 3 litrów dziennie wody, herbaty, kawy (łącznie).Można pić też herbaty ziołowe.

Żadnych napojów typu „kartonik” Szczególnie tych „dietetyczntch” lub „light”. Napoje takie zawierają słodziki, których używanie jeszcze bardziej komplikuje sprawę niz gdyby to był cukier. Źle wpłynęłyby na efekty twojej pracy.

Żadnych tłustych kosmetyków!. Upewnij sie że krem, który używasz nie zawiera tłuszczu. Kup ekologiczne beztłuszczowe kosmetyki. Najlepiej zrezygnuj z mleczek do ciała i lotionów-choć w to teraz nie wierzysz to twja skóra sama się nawilży po tygodniu.

Urozmaicaj posiłki. Pamiętaj, aby w dwóch ciepłych posiłkach były zawsze dwa różne rodzaje białka. Np. na obiad kurczak, na kolację ryba. Z protokołu Dr. Simeonsa jasnowynika że nie mażna łączyć warzyw w jednym posiłku.Z naszego doświadczenia wynika że wpływ połączonych warzyw na utratę wagi jest sprawą indywidualną i mozna samemu to wyprubować. Jeżeli utrzymuje się codzienny spadek   wagi na poziomie ok 0,5kg można  spożywać bogatsze posiłki jednak nie przekraczając ilości kalorii.

Żadnych słodyczy! Dotyczy to tak samo gumy do żucia czy pastylek miętowych. Tak zwane produkty bez dodatku cukru zawieraja sztuczne słodziki, które skomplikują ci kurację.Jedynym dopuszczalnym produktem zastępującym culier jest stevia.

Nie kupuj gotowych produktów. Jeżeli już tak się dzieje że nie możesz przygotować swojego posiłku samodzielnie  czytaj dokładnie etykiety.Produkt nie może zawierać cukru,tłuszczy,słodzikóe oraz glutaminianu sodu (E-621).

Nie jedz w restauracjach.Przez te 21 dni dasz radę! Jeśli masz nawyk jedzenie w restauracjach czy barach lepiej nate 21 dni przerwać. Nawet najlepiej poinstruowany kucharz nie zwarzy dokładnie twojej porcji a to odbije się na wadze następnego dnia.

NIE MUSISZ ĆWICZYĆ!

To prawda, dobra wiadomośc dla wielu,którzy prowadza siedzący tryb życia i myslą że nigdy nie schudną. Ta metoda nie wymaga od ciebie abys koniecznie i codziennie wykonywał jakieś ćwiczenia. Wystarczy ktrótki spacer do sklepu albo do znajomych. Jak kilogramy będą znikac pojawi się chęć na chodzenie.