Header image alt text

MODA NA ZDROWIE

wygraj z otyłością – na zawsze!

ZRÓB TO Z NAMI

file0001004194644Bazując na własnych doświadczeniach z metodą dr Simeonsa oraz posiadanej wiedzy stworzyliśmy Program Edukacyjny „BRAIN RESET”, który, gdy raz  zrozumiesz jego  zasady, pomoże Ci najskuteczniej i najbezpieczniej pozbyć się nadwagi –

NA ZAWSZE!

 

DLA KOGO JEST Program   Edukacyjny „BRAIN RESET”

file000218950602

-Dla osób z niewielką nadwagą, które czują dyskomfort z tego powodu

-Dla osób z zaburzonymi proporcjami ciała

-Dla wszystkich, którzy próbowali już innych metod bezskutecznie

-Dla tych, którym powiedziano, że muszą się pogodzić z otyłością

-Dla kobiet i mężczyzn,

CZYLI  DLA WSZYSTKICH, KTÓRYM TRWAŁA UTRATA WAGI                                  

POTRZEBNA JEST DO SZCZĘŚCIA!

 

W JAKI SPOSÓB POMOŻE MI Program Edukacyjny „BRAIN RESET”?

Kiedy podczas  spotkań  edukacyjnych i własnej  lektury wskazanych  tekstów pod  naszym  przewodnictwem poznasz  zasady  funkcjonowania  swojego  ciała  i  głęboki  biologiczny sens jego reakcji na  różne  warunki  i  okoliczności  życia, w opOLYMPUS DIGITAL CAMERAarciu o stworzony przez dr Simeonsa protokół pozbędziesz się nadwagi u jej rzeczywistej przyczyny, (czyli zresetujesz niepoprawne rozkazy idące z mózgu i powodujące, iż twoje ciało zamiast korzystać z wszystkich dostarczanych mu kalorii na bieżąco permanentnie robi zapasy.) Proces, jaki zachodzi podczas stosowania  protokołu dr  Simeonsa opisany jest szczegółowo          w zakładce ROLA HCG.

 

CO SKŁADA SIĘ NA Program Edukacyjny „BRAIN RESET”?

 

W ramach Programu otrzymasz:1449338_blog

-wstępną konsultację z lekarzem omawiającą twoją niepowtarzalną  sytuacje, pomagająca  Ci  zrozumieć jej  uwarunkowania i  uwarunkowania  Twoich problemów z  utrzymaniem  poprawnej masy  ciała.

-wiedzę szczegółową na jakich zasadach oparty jest Program,  co warunkuje  jego  skuteczność i jakie są jego ograniczenia, z czym  musisz się skonfrontować i jak to  zrobic.

-pomoc w dostępie do preparatu hCG oraz instrukcje dotyczące sposobu jego przyjmowania.

-4 konsultacje (raz w tygodniu) kontrolne wspierające twoje wysiłki – pomogą Ci one ocenić postęp w utracie wagi poprzez ukierunkowaną file5901240433821obserwację ciała oraz dodatkowe sugestie; pomogą Ci one rozwiązać bieżące problemy, jeżeli jakieś się pojawią; pozwolą Ci znaleźć odpowiedź na pojawiające się pytania lub wątpliwości.

 

-na naszej stronie znajdziesz inspiracje dotyczące menu na czas diety, użyteczne porady, a jeśli będziesz mieć jakiekolwiek wątpliwości możesz zawsze do nas napisać w ramach Programu.

 

ILE TO KOSZTUJE?

Zacznijmy od tego ile kosztują preparaty z hcg przeznaczone do tego celu na światowym rynku oraz jaka jest ich jakość.

Przeglądając niezliczoną ilość ofert producentów homeopatycznego oraz „vibracyjnego” preparatu z hcg doszliśmy do wniosku, że jest to chyba najdroższy lek homeopatyczny na świecie. Czy jest to czymś uzasadnione czy też nie, to już inny temat.

I tak na przykład:

w sklepie Multinatura możemy kupić krople w super promocji na 23 dni za 298 zł a na 40 dni za 476zł. Jest tam również zapis wprowadzający w błąd jakoby dr. Simeons stosował homeopatyczne hcg. Wyjaśniamy, iż w jego pracy poświęconej tej metodzie nie wspomina nic o tym. Jednak obecne doświadczenia wielu praktyków tej metody potwierdzają skuteczność homeopatycznej formuły.

-w sklepie Stevia mamy dość podobną propozycję, możemy nabyć 24 tabletki za 207zł, których składu nie znamy poza faktem, że jest w nich vit b12, lub druga wersja to krople za 264 zł z informacją:  „Te same wyniki! Zarówno uczestnicy, dostający mocne zastrzyki hormonalne, jak i ci, którzy przyjmowali krople homeopatyczne, mieli takie same wyniki, jeśli nie lepsze z kroplami niehormonalnymi.

To kolejne nieścisłości mające Cię przekonać do zakupu.

Po pierwsze, co to są „MOCNE ZASTRZYKI HORMONALNE” (!). W metodzie oryginalnej nikt nie stosuje hormonów! Sam dr Simeons w swoich pracach zwraca uwagę, iż do hCG niesłusznie w potocznym języku przykleja się etykietkę HORMON, co sam doktor obala jako niemedyczny fakt (poświęcił temu cały rozdział). Najwyraźniej sprzedawcy tych kropli nie zapoznali się nawet z treścią prac dr  Simeonsa. Należy również dodać, iż jego metoda opiera się na dawce MINIMALNEJ (a nie mocnych zastrzykach).

-sklep internetowy Proneo- mała buteleczka – 298zł, większa – 476 zł. Na ich stronie znów informacja o tym, że hcg to hormon. Poczytajcie może prace dr Simeonsa-proszę!!!

W zagranicznych sklepach jest podobnie:

np. Nomasgordura sprzedaje krople po 78 USD + przesyłka.

Podobnie Simplyslim – 55 USD za małą butelkę +przesyłka.

HCG po polsku proponuje „Vibracyjne ” kropelki za 239zł, ale nie wiadomo kto je sprzedaje….na zadane pytanie nie dostaliśmy odpowiedzi. Dziwne…

 

file4531284333455No cóż, można by wymieniać i wymieniać, ale tu chodzi o  TWÓJ SUKCES,

a nie o zbędne dyskusje.

 

 

My proponujemy ci:

 

-rzeczywiste wsparcie – 4 konsultacje Skype bądź telefoniczne

-kontakt mailowy – w razie potrzeby

-wieloletnie doświadczenie w homeopatycznej metodzie leczenia

-pomoc  w  uzyskaniu dostepu do wiarygodnego i sprawdzonego produktu hCG

ZASTANÓW SIĘ WIĘC, CZY WARTO KUPOWAĆ  DROGIE ŚRODKI BEZ MOŻLIWOŚCI

WSPARCIA I WYMIANY INFORMACJI.

JEŚLI SIĘ WAHASZ, ZAPOZNAJ SIĘ ZE STRONĄ O MNIE 

LUB

Robert Zawiślak – ZnanyLekarz.pl

WIĘC JEŚLI JESTEŚ ZDECYDOWANY NA SZYBKIE i BEZPIECZNE POZBYCIE SIĘ

                   ZBĘDNYCH KILOGRAMÓW, NIE WAHAJ SIĘ!

ZADZWOŃ JUŻ DZIŚ DO NASZEGO CENTRUM EDUKACJI PROZDROWOTNEJ

  TEL. 500 729371file0001264662513

LUB KLIKAJĄC NA PRZYCISK WPISZ SIĘ W

         KALENDARZ   

        SPOTKAŃ NA SKYPE

zapisz-sie

ABY OMÓWIĆ Z LEKARZEM TWÓJ INDYWIDUALNY SPOSÓB STOSOWANIA

METODY Dr SIMEONSA

W RAMACH PROGRAMU EDUKACYJNEGO BRAIN RESET

file8941241993498DZIAŁAMY GLOBALNIE!