Header image alt text

MODA NA ZDROWIE

wygraj z otyłością – na zawsze!

DOŚWIADCZENIE Z HCG+500

PODSUMOWANIE PIERWSZEGO CYKLU.

 

Rezultaty przeszły moje najśmielsze oczekiwania tak jak myślałem, nie dotyczy to tylko utraty na wadze, która oczywiście miała miejsce.

Skoro jest to zdecydowanie strona „o odchudzaniu” opiszę najpierw ten aspekt.

Moja waga obniżyła się początkowo szybko o 4 kg w ciągu pierwszego tygodnia. Później jeszcze 2 kg z dłuższymi przestojami. No cóż…nie mogę jednak powiedzieć, że „uczciwie” przestrzegałem zaleceń dr Simeonsa. Leżące w kuchni krakersy,pomarańcze i inne przekąski były moją codziennością.

Jednak mam pewną obserwację, która zdecydowanie zainteresuje tych z was, którzy są bardzo niezadowoleni z proporcji swojego ciała. Mimo iż moja waga stała czasem kilka dni ( z powodu podjadania), to moje ciało się zmieniało. Zasoby tłuszczu z brzucha, gdzie było ich najwięcej, zostały rozprowadzone i prawdopodobnie zamienione na tłuszcz strukturalny (budulcowy).

W związku z tym odzyskałem właściwą sylwetkę mimo iż oczekiwałem większego obniżenia wagi, aby uzyskać ten sam rezultat.

Dla mnie jako lekarza był jednak bardziej interesujący ten drugi aspekt kuracji dr Simeonsa – prozdrowotne skutki diety hcg.

W zasadzie od pierwszej doby mogłem zaobserwować wzrost energii i ogólnie lepsze samopoczucie. Zwiększyła się wydolność oddechowa i sercowo naczyniowa. Ogólne ożywienie skutkujące lepszą zdolnością skupienia uwagi, oraz mniejsze zmęczenie.

Właściwie nie odczuwałem głodu podczas diety 500 kal, nie występowały też charakterystyczne dla niedożywienia zawroty głowy i mroczki.

Pacjentka Nr.2 straciła 10 kg wagi. Jej ciało diametralnie się zmieniło i choć nadal ma nadwagę wygląda zupełnie inaczej.

Tłuszcz zniknął przede wszystkim z okolic pasa i ud. W obwodzie pasa straciła ok 15cm!. Co również ją bardzo ucieszyło – skóra odzyskała zdrowy kolor. Na twarzy zniknęły zmarszczki i przebarwienia.

A teraz najciekawsze.

W trakcie stosowania hcg już w pierwszej dobie całkowicie ustąpiła depresja! Zespół przewlekłego zmęczenia nie ustąpił całkowicie, ale była zauważalna poprawa. Bóle reumatyczne zniknęły. Właściwie od pierwszej doby zniknęła apatia i senność. Pojawiła się łatwość w koncentracji i chęć do pracy. W trakcie stosowania diety stany zapalne żołądka i jelit znacznie zmniejszyły swoją uciążliwość. W trakcie diety raz wystąpiła migrena.

Po zakończeniu cyklu z hcg i dietą 500 kal powróciło zmęczenie i senność. Depresja jednak nie wróciła ani bóle reumatyczne.

Pacjent Nr.3 stracił 5 kg wagi. Od pierwszej doby stosowania hcg i diety 500 kal jego cukier wrócił do normy. Zaprzestał brania leków na obniżenie cukru we krwi. Nie odczuwał zmęczenia z powodu niskokalorycznej diety. Po zakończeniu kuracji cukier jest dalej w normie a waga się trzyma.

Pacjentka Nr.4 straciła 5 kg wagi. Bardzo poprawił się jej nastrój, zniknęła senność i apatia. Nie czuła głodu i zmęczenia a raczej większą energię. Po zakończeniu kuracji senność się znowu pojawiła. Waga się trzyma.

Pacjentka Nr.5. Dla przypomnienia 131 kg na starcie. Straciła 7 kg. Niestety nie przestrzegała zaleceń diety i trzykrotnie ją przerywała mimo iż twierdziła, że zupełnie nie jest głodna. Jej problem polega na kompensacji bieżącego stresu przez objadanie się. Mimo tego jest bardzo zadowolona,bo chociaż mogła stracić nawet 5 kg więcej w tym cyklu, to zauważyła ogromną różnicę na obwodach swojego ciała. Jest psychicznie nastawiona na jeszcze 4 cykle, więc pewnie osiągnie sukces.

Cała grupa jest zdecydowana na kontynuację leczenia.